Interneto svetainių kūrimas

Aukšto lygio interneto svetainių kūrimas ir vystymas. Nuo nedidelių įvaizdinių svetainių iki tarptautinių el. komercijos projektų, sandelių sistemų ir unikalių sprendimų.

Esame IT kompanija. Mūsų pavadinimas puikiai atspindi – kuo užsiimame. Suburta itin stipri komanda IT specialistų, programuotojų, serverių priežiūros specialistų, dizainerių bei marketingo žinovų. Todėl visapusiškai ir kokybiškai galime pasirūpinti Jūsų kompanijos įvaizdžiu internete, IT infrastruktūra ar įgyvendinti bet kokio sudėtingumo IT projektą. Teikiame itin didelį dėmesį kokybei, kūrimo procesams, unikalioms idėjoms, užsibrėžtiems tikslams bei geriems rezultatams

Esame digital agentūra. Todėl esame ne tik programuotojai, bet puikiai išmanome verslo procesus, dizainą, marketingo subtilybes, rinkodarą ir daugybę kitų dalykų. Todėl galime būti tikri, kad svetainė bus ne tik techniškai tvarkinga, bet ir atliks savo funkciją.

Pie-grafikas1

 

Sudedamosios dalys

Projekto valdymas
Interneto svetainių kūrimas yra pastovi komunikacija su klientu, poreikių išsiaiškinimas, tikslų nustatymas, terminų, darbų kontrolė ir kitos sudedamosios projekto valdymo dalys užtikrina, kad projektas bus įgyvendintas laiku ir sėkmingai.

Dizainas
Visi žmonės sprendžia akimis, net patys to nejausdami, todėl interneto svetainių vizualiniai sprendimai turi būti apgalvoti ir parinkti pagal iškeltus tikslus.

Programavimas
Programavimo darbai atliekami pagal W3C tarptautinius standartus (www.w3.org).

Turinio valdymo sistema (TVS)
„IT kompanija“ sukūrė vieną šiuolaikiškiausių turinio valdymo sistemų Lietuvoje. Vartotojo sąsaja labai patogi ir intuityvi, visi veiksmai vyksta nepersikraunant naršyklės langui, papildomų funkcijų įdiegimas atliekamas greitai. Ši turinio valdymo sistema turi ir kitų gerų savybių, kurios padeda mūsų klientams patogiai valdyti sukurtas interneto svetaines.

Optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
Interneto svetainės optimizuojamos paieškos sistemai (Google.lt), todėl vartotojai, ieškantys su Jūsų veikla susijusios ar kitos informacijos, bus nukreipiami į Jūsų svetainę. Įdiegus sistemą Google Analytics, galėsite stebėti detalią lankomumo statistiką, kokios informacijos vartotojai ieško ir kt.

Marketingo sprendimai
Idėjos, kaip sudominti potencialius klientus, didinti įmonės žinomumą yra labai svarbi interneto svetainių kūrimo dalis. Mes sukuriame marketingo sprendimus, kad interneto projektas nebūtų tik eilinis puslapis internete, o pasiektų konkrečius tikslus.

Tekstų kūrimas („copywriting“)
Dauguma žmonių klaidingai galvoja, kad interneto svetainės lankytojai nekreipia dėmesio į tekstus ir detalius aprašymus. Visada potencialus klientas bus sudomintas kokybiškai parengtu, plačiu paslaugos ar produkto aprašymu. Pasirūpinsime tekstų kūrimu, produktų nuotraukomis ir kita

Privatumo nustatymai
Kaip ir visose interneto svetainėse taip ir mes naudojame slapukus tinkamai svetainės veiklai užtikrinti ir renkant anoniminę statistiką, kad matytumėme kas yra gerai ar blogai su svetaine. Norėdami naudotis svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. O duomenų nekaupiame ir nesaugome, nebent užpildote kontaktinę formą. Tada šie duomenis naudojami susisiekti. Daugiau galite perskaityti privatumo puslapyje:Privatumo politika ir slapukai
Youtube
Vimeo
Google Maps